Час обирати здоров'я

Інсульт: профілактика та раннє розпізнавання

Інсульт — це гостре порушення мозкового кровообігу, внаслідок якого виникає пошкодження частини головного мозку. Інсульт найчастіше є ускладненням гіпертонічної хвороби і розвивається на фоні різкого підвищення артеріального тиску.

Read more …

Лімфоми: як розпізнати захворювання?

За даними Центру медичної статистики МОЗ України, щороку в Україні фіксують понад 3,5 тисячі нових випадків лімфоми.

Лімфоми — це група злоякісних пухлин крові, для якої характерним є ураження клітин лімфатичної системи.

Read more …

Короткозорість

Короткозорість, або міопія — одне з найпоширеніших порушень зору у дітей. Захворювання характеризується нечітким сприйняттям предметів на далекій відстані, при цьому предмети поблизу розрізняються добре і чітко.

Read more …

Обережно: амброзія!

З кінця липня до середини жовтня в Україні цвіте амброзія — один з найбільш агресивних алергенів.

Read more …

Вітиліго: навчитися жити з хворобою

Вітиліго — порушення шкірної пігментації, на яке потерпають 0,5–1% населення Землі. День 25 червня було обрано невипадково: цього дня помер один із найвідоміших хворих на вітиліго — легендарний співак Майкл Джексон.

Read more …

Профілактика захворювань щитоподібної залози

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, серед ендокринних захворювань патологія щитоподібної залози посідає перше місце. В Україні на долю захворювань щитоподібної залози припадає понад 40% від усіх ендокринних захворювань.

Read more …

Сезонна алергія: як відрізнити від ГРВІ?

Алергія — один із найпоширеніших у світі розладів імунної системи, що проявляється підвищеною чутливістю до чужорідних для організму речовин.

Від алергічних реакцій страждає приблизно 10-30% населення світу, і щороку кількість таких людей зростає. Алергенами, тобто речовинами, що провокують алергію, можуть бути харчові продукти, пилок рослин, домашні тварини, побутова хімія, медичні препарати тощо.

Read more …

Цукровий діабет: як запобігти?

За останні 10 років поширеність цукрового діабету в Україні зросла на половину. Майже 3% первинної інвалідності дорослого населення в України є наслідком захворювання на діабет.

Read more …

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18