Час обирати здоров'я

Львівський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики

Ми працюємо для збереження і зміцнення здоров’я населення шляхом здійснення стратегічного управління з питань громадського здоров’я, проведення моніторингу та популяційної профілактики захворювань у Львівській області.

Наразі відбувається формування системи громадського здоров’я на національному та регіональному рівні, визначаються бачення, стратегічні напрями, розробляється відповідна нормативна база. Створення нової системи громадського здоров’я відбувається в умовах повного перегляду парадигми у сфері охорони здоров’я, комплексного реформування галузі, децентралізації та зміни підходів фінансування.

Центр реорганізований в січні 2019 року в комунальне некомерційне підприємство, та об’єднує у своєму складі обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, обласний центр здоров’я та обласний медичний інформаційно-аналітичний центр.

Мета діяльності — виконання функцій стосовно забезпеченості, збереження і зміцнення здоров’я населення, проведення моніторингу захворювань, здійснення групової та популяційної профілактики захворювань, участь у боротьбі з епідеміями, стратегічне управління з питань громадського здоров’я.

Стратегія комунікації з пріоритетних напрямків громадського здоров’я та плану заходів щодо її реалізації у Львівській області у 2019-2021 роках

Стратегія комунікації.pdf (466.0 KiB)

Реалізація у Львівській області Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку

План заходів щодо НІЗ у Львівській області.pdf (1.5 MiB)

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18