Час обирати здоров'я

Як зберегти здоров’я очей

У світі близько 253 млн осіб страждають від порушень зору, 36 млн з них уражені сліпотою — такі дані ВООЗ. В Україні за рік в середньому реєструють близько 1,5 млн випадків захворювань очей, серед них — понад 300 000 серед дітей.

Найбільш поширеними причинами порушення зору є короткозорість, далекозорість чи астигматизм, непрооперована катаракта та глаукома.

Read more …

Про користь та шкоду кави

Суперечки щодо впливу кави на організм людини тривають досі. Але доведено: кава може як бути корисною, так і шкодити здоров’ю людей. Про користь і шкоду каву — далі.

Read more …

Чим корисні яблука

Хто яблуко в день з’їдає, у лікаря не буває, каже народна мудрість.

Червоні, жовті і зелені, ранній «Золотий налив» чи пізньостиглий ранет. Яблуко — один із найпопулярніших і найдоступніших для нас фруктів. Їх можна їсти сирими, печеними, додавати у салати та до випічки. Вони — легкий і корисний сніданок та відмінний перекус в офісі чи школі, а також прекрасний ланч для людей, що піклуються про свою фігуру.

Read more …

Ожиріння

Ожиріння — одна з найскладніших медично-соціальних проблем сьогодення. За останні десять років кількість хворих на ожиріння в усьому світі збільшилася в середньому вдвічі. За підрахунками експертів ВООЗ, до 2025 року людей, які потерпатимуть від ожиріння, стане 300 мільйонів!

Read more …

Яким має бути здорове харчування школярів?

Харчові звички, що формуються у дитинстві, зберігаються і в дорослому віці. Достатня кількість поживних речовин і правильна культура споживання їжі не лише вбережуть дитину від численних хвороб, а й зроблять її бадьорішою і уважнішою.

Read more …

Нагадуємо про важливість споживання достатньої кількості води!

Достатнє вживання води щодня допомагає подолати хронічну втому, стрес, покращує роботу мозку та всього організму. Найкраще втамовує спрагу вода, тому фахівці передусім рекомендують пити звичайну воду і напої, які не містять багато калорій.

Read more …

Чим корисні ягоди?

Суниця і полуниця, ожина і малина, чорниця і лохина, шовковиця і смородина... Ягідний сезон варто використовувати з максимальною користю!

Read more …

Обережно, кліщі!

Кліщі можуть стати причиною розвитку хвороби Лайма. Це небезпечне захворювання, при якому в першу чергу уражаються серце, нервова система та опорно-руховий апарат. Якщо вчасно не пройти курс лікування, то хвороба Лайма може призвести до інвалідизації і навіть смерті хворого.

Read more …

Літо — час засмагати! Засмагати безпечно!

Засмага — захисна реакція шкіри, потемніння кольору шкіри під впливом ультрафіолетового випромінювання, внаслідок якого в нижніх шарах епідермісу шкіри відкладається пігмент меланін. Засмага розвивається поступово після повторних опромінень невеликої інтенсивності. Найбільш інтенсивна і стійка засмага виникає після тривалого перебування на сонці, що часто шкідливо позначається на стані здоров’я.

Read more …

Гігієна рук: для чого це необхідно?

Щоби руки були чистими, їх достатньо мити з милом під проточною водою протягом двадцяти секунд. Цього достатньо, аби захистити себе від небезпечних вірусів та бактерій.

Read more …

Життя — це рух!

Чим більше ми рухаємось, тим здоровішими стаємо. Підраховано, що в середньому людина має робити 10 000 кроків за добу. І якщо раніше, до появи транспортних засобів, дотримуватися цього мінімуму було легко, то сьогодні ми все частіше віддаємо перевагу зручним м’яким кріслам наших автомобілів.

Read more …

Небезпечна тютюнова залежність: як позбутися?

В Україні щоденно курять 7,2 млн дорослих, але 62,5% із них хочуть позбутися тютюнової залежності. Водночас із 39,2% курців, які намагалися кинути курити, зробити це змогли лише 1,2%.

Read more …

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18