Час обирати здоров'я

У с.Ралівка Самбірської ОТГ відбувся тренінг «Важливі навички в періоди стресу»

# Діємо для здоров'я

У с.Ралівка Самбірської ОТГ відбувся тренінг «Важливі навички в періоди стресу», в рамках Україно-швейцарського проєкту Діємо для здоров‘я.
Тренер програми лікар-психіатр дитячий, психотерапевт Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Наталія Масяк та організатор - координатор проєкту "Діємо для здоров'я" у Львівській області Мар'яна Служинська зробили все, щоб учасники отримали навички подолання стресу у легкій, дружній атмосфері та змогли використовувати здобуті знання, як для свого життя, так і для професійної допомоги пацієнтам.
У тренінгу взяли участь 18 медичних працівників – медсестри та лікарі, які тренували навички заземлення та стабілізації емоційного стану, вчилися розпізнавати психологічні ознаки стресу у осіб різного віку, а також обговорювали стратегії якісної допомоги особам з психологічними труднощами.
Учасники тренінгу ділилися власним досвідом переживання кризової ситуації та складнощами, з якими доводиться працювати у воєнній реальності.
Вони не лише отримували теоретичні знання, але і відпрацьовували практичні навички у малих робочих групах
Тримати зв’язок та підтримувати одне одного - саме з таким налаштуванням медики завершили навчання, щоб відтепер ще краще виконувати свою роботу.

Повернутись

Наша адреса

вул. Некрасова, 4,
79010, м. Львів

Гаряча лінія

09:00–18:00
+38 032 260-19-18